MİRAY

1999 Yılından Beri Sizlerleyiz

Neler yapıyoruz?

Firmamız, yüksek kalitede, yenilikçi ve sürdürülebilir kozmetik ürünleri geliştirerek, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Nasıl üretiyoruz?

Sıfır atık politikası ve hayvanlar üzerinde test yapmama ilkesi ile uluslararası standartlarda, insan ve çevre sağlığına duyarlı üretim yapıyoruz.

MİRAY TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

MİRAY HAKKINDA

25 yıllık tecrübe ile, birçok ulusal markaya sahip firmamız, Çiğli Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Yurt içinde tüm illere gönderim yapmakla birlikte ayrıca birçok ilde de bayiliklerimiz bulunmaktadır. Her geçen gün daha da genişlettiğimiz bu ağda hedefimiz hem yurtiçi hem de yurtdışı kullanıcıların ürünlerimize daha hızlı ulaşmasını sağlamaktır.

Firmamız yıllar içerisinde ürün gamını genişleterek MİRAY, COOK, TYLOLHOT, STANLEY, JOOP, HUMANA, CREVİL markaları ile farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. Sektörde ki bilimsel çalışmaları yakından takip eden firmamız ar-ge ve kalite kontrol laboratuvarların da yenilikçi ve sürdürülebilir kozmetik ürünleri geliştirmektedir.

Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden ,ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. “Geleceğimize karşı sorumluyuz” bilinciyle yola çıkarak sıfır atık ile üretim yapmakta olup ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Tüm Ürünlerimiz insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üretilmektedir